Įveikti „Jonavos“ ekipos nepavyko

Antrojo Lietuvos futbolo A lygos turo rungtynėse taškus prarado vicečempionai „Trakai“. „Riteriai“ išvykoje lygiosiomis rezultatu 0:0 (0:0) sužaidė su šiemet iš pagrindų pasikeitusiu FK „Jonava“ klubu.

Pirmoje rungtynių teritorinė persavara priklausė svečiams, tačiau ryškensių momentų sukurti nepavyko. „Jonavos“ ekipa pasirinko rungtyniauti labiau atsitraukę ir stengėsi išlaukti „Trakų“ futbolininkų klaidų ir rėmėsi kontratakomis, kuriose ypatingai aktyvūs buvo broliai Eliošiai.

„Trakai“ stengėsi ilgiau kontroliuoti kamuolį, tačiau gan dažnai atsikirsdavo varžovų aikštės pusėje. Laimė, „Jonavos“ futbolininkai taip pat nieko nesukūrė. Beje, dėl patirtos traumos rungtynės dar pirmoje rungtynių pusėje baigėsi „Jonavos“ puolėjui Mariui Ganusauskui.

Vieną geriausių progų pirmoje rungtynių pusėje turėjo „Trakų“ saugas Jurijus Mamajevas, kuris pabandė įmušti smūgiu iš toli.

Antrą rungtynių pusę „Trakai“ pradėjo į aikštę vietoje Modesto Vorobjovo įleisdami Michaila Šiška.

Svečių žaidimas antroje rungtynių pusėje itin suaktyvėjo ir žaidimas dar labiau persikėlė į aikštės šeimininkų aikštės pusę. Žinoma, tuo pačiu svečiams atsirado dar daugiau progų kontratakuoti.

„Trakai“ ir toliau stengėsi kurti progas, kurių smaigalyje vis atsidurdavo Tadas Labukas. Iš pradžių jis turėjo 100 procentinę progą po Valdemaro Borovskio perdavimo iš krašto, tačiau tą kart „Jonavos“ ekipą gelbėjo vartininkas.

Po kurio laiko tas pats T.Labukas po dar vieno perdavimo iš krašto smūgiavo galva, tačiau smūgis ir vėl nebuvo tikslus. Apskritai, „Trakai“ antroje rungtynių pusėje buvo labai aktyvūs aikštės kraštuose.

Savų progų neišnaudoję „Trakai“ vos neprisižaidė – kontratakos metu puikią progą turėjo vienas prieš vartininką likęs „Jonavos“ legionierius iš Ukrainos, tačiau komandą išgelbėjo I.Plūkas.

Rungtynėms einant į pabaigą progą dar turėjo Aleksandras Byčenokas, tačiau jo smūgiuotas kamuolys atsimušė į skersinį, o rungtynės baigėsi lygiosiomis.

Share Button