FK „Trakai“ oficialus pranešimas dėl M. Maksimov esamos padėties

FK „Trakai“ informuoja, kad viešojoje erdvėje pasirodė informacija, kad FK „Trakai“ sportininkas Maksim Maksimov sudarė sportinės veiklos sutartį su Makedonijoje registruotu futbolo klubu FK „Vardar“.

FK „Trakai“ pareiškia, kad Maksim Maksimov šiuo metu yra FK „Trakai“ žaidėjas, Maksim Maksimov ir FK „Trakai“ sudaryta sportinės veiklos sutartis galioja ir ji nėra pasibaigusi. FK „Trakai“ nėra gavęs jokio oficialaus Maksim Maksimov ar jo atstovų pareiškimo, kuriame būtų pažymėta, kad sportinės veiklos sutartis yra nutraukiama kokiu nors teisėtu pagrindu ar būdu, susitarimo dėl sutarties nutraukimo šalys taip pat nėra sudarę.

FK „Trakai“ ir FK „Vardar“ nėra sudarę jokios sutarties dėl Maksim Maksimov perėjimo, FK „Trakai“ nėra jokia forma gavęs jokio FK „Vardar“ pasiūlymo dėl Maksim Maksimov perėjimo sutarties sudarymo.

FK „Trakai“ yra nustebę ir nusivylę viešoje erdvėje išplitusiomis naujienomis ir mano, kad ši operacija įvykdyta neapgalvotai suklaidinus Maksim Maksimov. Dėl šių veiksmų tiek Maksim Maksimov, tiek ir FK „Vardar“ gali sulaukti itin sudėtingų finansinių bei, svarbiausia, sportinių padarinių.

FK „Trakai“ interesus šiame procese atstovaus sporto teisės specialistai, advokatų kontoros PRIMUS teisininkai Marius Devyžis ir Martynas Kalvelis.

 

Share Button