„Trakų“ šventėje A ir B ekipų lygiosios

Šalies futbolo vicečempiono „Trakų“ klubo vadovai savo komandai kasmet surengia šventę, kurios metu susikauna A ir B komandos. Tuomet būna pasveikinami konkrečiais metais gimtadienius jau atšventę futbolininkai ir administracijos darbuotojai ir, galiausiai, komanda sėda prie šašlykais nukrauto stalo.

Pagrindinis šventės akcentas –rungtynės šįvakar baigėsi lygiosiomis 2:2. A komandai abu įvarčius įmušė Oscaras, B komandai Donatas Šėgžda ne tik pelnė įvartį, tačiau ir atliko rezultatyvų perdavimą.

A komandai neatstovavo tik praėjusią naktį iš Slovėnijos su rinktine grįžę Valdemaras Borovoskis ir Modestas Vorobjovas. Tiesa, Vaidotas Šilėnas žaidė nuo pradžios iki pabaigos.

„Norint, kad komanda būtų kaip kumštis, reikia ne tik oficialių treniruočių ar rungtynių, tačiau ir švenčių, kuriose galima ir pakovoti, ir atsipalaiduoti. Toks kartu praleistas laikas stiprina ryšį tarp komandos draugų, o tai yra nepaprastai svarbu“, – sakė iš Europos klubų asociacijos sugrįžęs klubo direktorius, B komandai vadovavęs Virmantas Lemežis.

Artimiausias rungtynes „Trakai“ žais rugsėjo 13 dieną Marijampolėje su „Sūduvos“ komanda.

„Iš tikrųjų gerai, kad turime šiokią tokią pauzę – ji reikalinga tiek aplaižyti žaizdas, tiek į komandą įtraukti iš rinktinių sugrįžusius futbolininkus“, – sakė treneris Olegas Vasilenka.

Šiuo metu „Trakus“ ir „Sūduvą“ turnyro lentelėje skiria dvylika taškų, tiesa marijampoliečiai dar turi trejas rungtynes atsargoje.

Share Button