Naudingiausias turo žaidėjas – M.Maksimovas!

Antrasis A lygos ratas baigėsi, o jo pabaigoje geriausią formą demonstravo šalies vicečempionai „Trakai“. Po ganėtinai lengvos pergalės rungtynėse su „Kauno Žalgiriu“, „riteriai“ paskutinėse antrojo A lygos rato rungtynėse rezultatu 2:0 įveikė laipteliu aukščiau esančią Marijampolės „Sūduvą“.

Prie pergalės svariausiai prisidėjo sezono eigoje prie komandos prisijungęs Maksimas Maksimovas, kuris įmušė abu komandos įvarčius. Žinoma, toks ruso pasirodymas neliko be įvertinimo. Per 10 susitikimų 5 įvarčius ir 1 rezultatyvų perdavimą atlikęs buvęs „Atlanto“ saugas tapo naudingiausiu 14-ojo A lygos pirmenybių turo futbolininku.

Statistikos sistemos InStat duomenimis, „Trakų“ atakų lyderis surinko 332 naudingumo balus ir tapo geriausiu savaitės žaidėju. Verta paminėti ir tai, kad praėjusiame ture šį titulą taip pat „nuskynė“ „Trakų“ žaidėjas. Tąkart tai padaryti pavyko Oscarui, kuris šį kartą taip pat buvo vienas geriausių turo žaidėjų – jaunojo futbolininko sąskaitoje 251 balas. Panašiai sekėsi ir dar keliems futbolininkams. „Sūduvos“ gynėjas Andro Švrljuga surinko 257 balus, o į nacionalinę Lietuvos rinktinę pirmąkart pakviestas vartininkas Ignas Plūkas 258.

Share Button